"

SLAVENĀ RĪGAS POP&ROCK STUDIJA AICINA!

SLAVENĀ RĪGAS POP&ROCK STUDIJA AICINA!

(Latvijas 1. Rokkafejnīcas 3. stāvā)

Šī gada septembrī savas durvis ver SLAVENĀ RĪGAS POP& ROCK STUDIJA, kas izveidota sadarbībā ar Latvijas 1. Rokkafejnīcu. Studija atrodas īpaši skaistā un vēsturiskā ēkā Vecrīgā - Reiterna namā, kurā mūzika dzīvo ik dienas, jo tur savu mājvietu radusi  Latvijas 1. Rokkafejnīca.

Studijā ikviens interesents var pilnveidoties vokālajā mākslā pie Latvijā mīlētiem un atzītiem māksliniekiem un izciliem vokālajiem pedagogiem: soul mūzikas dziedātājas Anmary, jazz mūzikas dziedātājas Beātes Zviedres (grupa „Framest”), klasiskās mūzikas, mūziklu un operdziedāšanas mākslinieka Jura Vizbuļa, dziedātājas un komponistes Madaras Celmas. Paši jaunākie studijas audzēkņi jau no 2 gadu vecuma var apgūt vokālās prasmes pie vokālās pedagoģes Evas Molleres. Neiztrūkstoša sastāvdaļa ir arī instrumentu spēle.Sitaminstrumentu spēli var apgūt pie viena no stilistiski daudzveidīgākajiem un pieprasītākajiem bundziniekiem Latvijā, izcilā pedagoga Gundara Lintiņa, ģitārspēli – pie Latvijā pazīstamā un izcilā džeza mūzikas ģitārista Andreja Jevsjukova un vienmēr pozitīvā Mārča Vasiļevska, kurš jau vairākus gadus ne tikai aktīvi muzicē Latvijā un ārvalstīs, bet arī rod īpašu saikni ar saviem ģitārspēles audzēkņiem.

Nodarbībās, ko vada profesionāls izrāžu, koncertu un pasākumu režisors, lugu un dziesmu tekstu autors, lieliskais pedagogs Valdis Pavlovskis, jaunie skatuves mākslinieki var apgūt „Publiskās uzstāšanās tehnikas” : saskarsmes mākslu, retoriku jeb runas mākslu, aktiermeistarības pamatus, skatuves kustības pamatus, praktiskās nodarbībās ar līdzdarbošanos. Nokļūstot līdz lielajai skatuvei, nedrīkst aizmirst arī par atbildes rašanu uz jautājumu: „Ar ko esmu īpašs atšķirībā no visiem citiem  dziedātājiem un mūziķiem?” Atbildi ikviens interesents var saņemt praktiskajās nodarbībās „Skatuves stils un mode”, kurās var izzināt sevi, veidot tērpus, grimus, frizūras, izkopt savas oriģinālās skatuves īpašības, filmēt klipus, veidot personīgo imidžu gan uz skatuves, gan publiskajā telpā un izzināt sevi kā mākslinieku kopā ar pasniedzēju, vienmēr kreatīvo, oriģinālo ideju radītāju- Kašeru.

Šis viss ir tikai sākums ceļam uz jauno skatuves mākslinieku attīstību Latvijā, kas pavisam noteikti ir spējīgi savas pilsētas un valsts vārdu nest arī pasaulē. 

„SLAVENĀS RĪGAS POP & ROCK STUDIJAS” mērķis ir attīstīt talantus jebkurā vecumā un veicināt  Latvijas jauno skatuves mākslinieku izaugsmi. Studijas vadītāju un pedagogu  pieredze dod pārliecību, ka ikviens dzīves izvirzītais mērķis ir sasniedzams, atliek tikai uzdrīkstēties. Kā teikusi dziedātāja Vitnija Hjūstone: „Dievs man ir devis balsi, lai es dziedātu, un, ja jums tāda ir, kādi gan citi triki vēl vajadzīgi?”

SLAVENĀ RĪGAS POP&ROCK STUDIJA

Mārstaļu iela 2/4, Vecrīga

Latvijas 1. Rokkafejnīcas 3. stāvs

Tālr. informācijai 22021769, E pasts : Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. , WWW.POPROCK.LV

A5 PopRock

 

 

 ŠOVBIZNESA PUSDIENAS1511SEKO MUMS!

youtube

  Mārstaļu iela 2/4, Rīga
 
  
REZERVĀCIJĀM,

BANKETIEM UN

PAZAUDĒTAJĀM MANTĀM

+371 26678555

Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.


INFORMĀCIJA PAR

PASĀKUMIEM


Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.