"

Blūza svētdienas Rokkafejnīcā 21.01

Rokkafejnīca turpina blūza koncertsēriju ar Somijas un Latvijas māksliniekiem

Latvijas 1. rokkafejnīca Vecrīgā turpina piedāvāt neparastu un augsti kvalitatīvu ārvalstu blūza mākslinieku koncertus. Pasākumu sērijā “Blūza svētdienas Rokkafejnīcā” 21. janvārī Mārstaļu ielā 2/4 uzstāsies neparasts mūziķu trio “Honey B. Family” no Somijas un Latvijas blūza krusttēva Jāņa Vanadziņa trio.

Esa Kuloniemi ir plašai auditorijai zināms mūzikas žurnālists, kurš arī raksta un tulko grāmatas un jau kopš 1980. gada vada populāru radio raidījumu par blūzu, kā arī ir aktīvi spēlējošs ģitārists, kura aktuālajā sortimentā ir slide un cigāru kastes ģitāras. Esa ir arī visnotaļ pārliecinošs blūza vokālists. “Galvenais soms blūza mūzikā”, tā viņu dēvē kolēģi. Aija Puurtinen ir Esas dzīvesbiedre, kura ir Sibeliusa Mūzikas akadēmijas profesore un vokāliste, kā arī basiste. Ģimenes grupā “Honey B. Family” kā trešais muzicē abu dēls Moses Kuloniemi – bundzinieks un vokālists, kurš vēl ir tīnis, bet Somijā jau guvis atpazīstamību gan kā blūza, gan kā džeza mākslinieks. 2017. gada pavasarī nāca klajā arī ģimenes trio “Honey B. Family” debijas albums “Honey B. Family Sings & Plays”, kurā iekļauti gan oriģinālskaņdarbi, gan tradicionālie blūza gospeļi.

Jāņa Vanadziņa trio ir jaunākais pašmāju blūza krusttēva sastāvs. Līva Drēviņa ir muzikāli izglītota dziedātāja, kura dzied arī akadēmisko mūziku koros un vokālajos ansambļos. Viņas balss nav tipiska “blūza balss”, tāpēc jo interesantāk to dzirdēt tieši šajā žanrā. Miķelis Vanags ğitāras spēli sācis apgūt pusaudža gados. Viņš spēlē un dzied dažāda stila ansambļos, tajā skaitā arī Viļņa Kundrāta grupā “Baltā Klints”. Jāņa Vanadziņa trio būs papildināts ar vēl diviem mūziķiem. Dina Skreitule ir vijolniece, kura spēlē žanriski plaša spektra mūziku – regeju, indie, blūzu. Savukārt mūzikas entuziasts un perkusionists Egils Rupenheits kopā ar Vanadziņa trio ik pa laikam mēdz uzspēlēt kastveidīgo ritma instrumentu, ko sauc par kahonu. Jānis šoreiz nolēmis piedāvāt akustiskāku, autentiskāku blūzu, kas ļaus izbaudīt šā žanra pirmsākumu muzikāli romantisko noskaņu.

Koncerta sākums plkst 18.00. Biļetes nopērkamas “Biļešu paradīzes” kasēs vai bilesuparadize.lv. Iepriekšpārdošanā to cena ir 8 eiro, pasākuma dienā Rokkafejnīcā – 10 eiro. Galdiņu rezervēšana – Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai 26678555.

 ŠOVBIZNESA PUSDIENAS2301

 SEKO MUMS!

youtube

  Mārstaļu iela 2/4, Rīga
 
  
REZERVĀCIJĀM,

BANKETIEM UN

PAZAUDĒTAJĀM MANTĀM

P. - C. no 10.00 - 18.00

Pk. no 11.00 - 00.00 

S. no 18.00 - 01.00

+371 26678555

Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.


INFORMĀCIJA PAR

PASĀKUMIEM

Darba dienās

no 10.00 - 18.00

+371 25749433

Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.