"

Dziesmu vakaras 03.05.18

…no Sanfrancisko līča līdz pat Rīgas jūrmalai. Un ne tikai.

Latvju dziesminieki plašajā pasaulē. Kādi viņi ir? Par ko dzied? Cik spējuši svešumā saglabāt savu identitāti? Cik, sadarbībā ar cittautiešiem, aizguvuši?

                Daļiņa no tā visa jau 3.maijā 19:00 uz 1. Rokkafejnīcas skatuves.

                Ziedonis Stutiņš, kurš jau labu laiku dzīvo Vācijā, vedīs dažus savus vācu koradraugus rādīt Latviju. Savukārt mums būs iespēja dzirdēt kā skan vācu kora dziesmas - protams palīdzot latviešu dziesminieka varoņtenoram. Ziedonis dziedās arī savas dziesmas. Austrasbērns, ģitārspēles skolotājs, dziesminieku pasākumu organizētājs Tukuma pusē un vienkārši savs puika - Ziedonis.

                Anta Enģele un Marko Ojala - duets ko pazīst visi, kurus interesē dziesminieki. Pieņemu, ka šī informācija ir pietiekama, lai ieinteresētu tos, kuri pazīst Antu un Marko. Pārējiem, kuri nesen atklājuši dziesminieku esību, iesaku nākt uz izbaudīt Antas fantastisko balsi un Marko multiinstrumentālo virtuozitāti. Šis duets ir guvis atzinību ne tikai Latvijā, bet arī viesojies daudzās valstīs vienmēr cenšoties iestudēt dziesmu tās nacionālajā valodā.

                Arnolds Mārtiņš Kārklis - nemiera gars, dziesminieks, pasaules pilsonis, latvietis. Tā varētu īsumā raksturot Arnoldu, kuru dzīve trenkusi pa visu pasauli, pirms pārvest mājās. Līdzdarbojies daudzos muzikālos projektos.Dziesminieku apritē vairāk zināms kā Valda Atāla ieroču biedrs. Pārsteidz ar pārliecinošu balādisku vēstījumu.

                Uzklausot klausītāju lūgumus arī vakara vadītāji Valdis Atāls un EgA šoreiz nodziedās pa kādai savai dziesmai.

Ieeja Dziesmu vakarā par ziedojumu, kas tiks izmantoti mūziķu un organizatoru ceļa izdevumu segšanai un turpmākai Dziesmu vakaru sekmīgai norisei.

 

 ŠOVBIZNESA PUSDIENAS2604

 SEKO MUMS!

youtube

  Mārstaļu iela 2/4, Rīga
 
  
REZERVĀCIJĀM,

BANKETIEM UN

PAZAUDĒTAJĀM MANTĀM

+371 26678555

Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.


INFORMĀCIJA PAR

PASĀKUMIEM


Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.