"

Rokkafejnīcas 7 gadu jubileja..

Latvijas 1. Rokkafejnīca svin 7 gadu jubileju un aicina uz svinībām

Pirms 7 gadiem, 12. janvārī, Latvijas 1. Rokkafejnīca pirmoreiz vēra durvis Rīgā, Reiterna namā, bet ik gadu jubileja kopā tiek svinēta tuvāk pavasarim, šogad tiekamies 1. un 2. martā. Septiņu gadu laikā piedzīvoti neskaitāmi atmiņā paliekoši koncerti, svinēti dažādu mūzikas albumu atvēršanas svētki un prezentētas neskaitāmas dziesmas un videoklipi. Rokmūzikas ritmā ir piedzīvots vēl viens gads, un tas nozīmē tikai vienu – svinam! Un tad ejam tālāk.

Rokkafejnīcas jubilejas svinībās par visnotaļ labu tradīciju ir kļuvis ikgadējais Reiterna nama skatuves viesis – leģendārā Latvijas pankroka grupa “Inokentijs Mārpls”, kas 1. martā atklās arī šī gada svinības. Grupas pirmsākumi meklējami jau 80.tajos, grupas līderim Dambim vairāku desmitu gadu garumā sniedzot neizmērojamu ieguldījumu Latvijas pagrīdes mūzikas dzīves attīstībā un izpelnoties dažādus cieņu apliecinošus apzīmējumus kā Latvijas underground mūzikas tēvs vai pankroka vectētiņš.

Jau pēc tam skatuves gaismās ar lielisku uzstāšanos mirdzēs grupa “Eels of Sixties”, kuras sastāvs pēc skata nedaudz atgādina plaši pazīstamos “Double Faces Eels”, taču šīs grupas izpildījumā dzirdēsim rokenrola klasikas vēl nedzirdētas kaverversijas, jo grupa iedvesmu tver tieši no 60. un 70. gadiem rokenrola vēsturē.

Sestdien, 2. martā, joprojām svinēsim, uz Rokafejnīcas skatuves sagaidot spilgto latviešu rokgrupu “Laime Pilnīga”. "Laime Pilnīga" ir dibināta 2006. gada pavasarī Rīgāun ir pazīstama ar enerģiskiem, emocionāli uzlādētiem koncertiem. Grupas skanējumu raksturo virtuoza ģitāras spēle, unikāls vokāls un spēcīga ritma grupa, kas kopā veido brāzmainas rokmūzikas un niansētu sajūtu virpuli.

Tāpat uz skatuves sagaidīsim lieliskos “Neon Saturdays” ar emocijām pārpilnu koncertu. Grupa “Nenon Saturdays” ir viena no šī brīža skaļākajām pašmāju rokgrupām, kas atzinību izpelnījusies arī ārpus Latvijas robežām. Grupas jaunākais albums, kas izdots aizvadītajā gadā, izpelnījies arī mūzikas žurnālista Sandra Vazoviča atzinību kā pasaules līmeņa sniegums.

Par kārtīgu Latvijas 1. rokkafejnīcas jubilejas sumināšanu līdz par svētdienas rītam gādās kaverversiju meistari, klausītāju iemīļotā grupa “CoCo Orchestra” ar Kārli Būmeisteru pie solista mikrofona.

Ieeja pasākumā bez maksas. Aktualitātēm un papildus informācijai par Latvijas 1. rokkafejnīcas svinībām iespējams sekot līdzi sociālajos tīklos Facebook un Instagram, kā arī Rokkafejnīcas mājas lapā www.rockcafe.lv.

 

 ŠOVBIZNESA PUSDIENAS1508SEKO MUMS!

youtube

  Mārstaļu iela 2/4, Rīga
 
  
REZERVĀCIJĀM,

BANKETIEM UN

PAZAUDĒTAJĀM MANTĀM

+371 26678555

Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.


INFORMĀCIJA PAR

PASĀKUMIEM


Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.